České sběratelské karetní hry

Zde je seznam karetních her, které si lze zahrát v češtině.

Catapults-to-the-back

Gwent – Karetní hra v Zaklínači 3

“Přesahuje rámec obvyklých pravidel karetních her, ani se nesnaží napodobovat oblíbenější karetní hry, které jsou dnes dostupné.”

Hrát nyníVíce
 Battlegrounds10

Battlegrounds of Eldhelm

“I tady se nejdůležitější aspekty hry projevují velmi dobře a domnívám se, že schopnost rozvinout vlastní postavu způsobem, který přímo ovlivňuje jádro hry je něco, co skutečně přitáhne množství lidí, kteří si oblíbili RPGa TCG.”

Hrát nyníVíce
 Rift Run

Infinity Wars

“Tato hra je skutečně trefa do černého, s bezpočtem herních způsobů, kampaní, návodů, puzzle záhad, draftování a nejrůznějších možností hry online, že se na to první pohled jeví až příliš a až příliš dobré na to, aby to byla pravda.”

Hrát nyníVíce
 Urban Rivals11

Urban Rivals

“Soustředí se na zcela unikátní mechanismus bitvy, který vychází z psychologického blafování k přelstění a odhadu chování nepřítele v kombinaci s obvyklými strategiemi TCG/CCG.”

Hrát nyníVíce

Najít podobné hry v angličtině a jiných jazycích zde: CCGs and TCGs.

Did you enjoy this article? Like!  

Josh Keyes
Author: Josh Keyes View all posts by
Josh started playing TCGs in second grade and collected Pokemon cards. He even went on a few tournaments and took a 5th place in European Pokemon championship. Later on he became obsessed with trading card games online. Josh believes there is always a way to win - by carefully planning ahead and predicting opponent's moves.

We Recommend

Bonus Featured Games